Leden

Genkse fotoclub ‘t Kedakske 3600 telt momenteel 9 leden.

We hebben ervoor gekozen maximum 10 leden toe te laten.
Dat kan in de toekomst misschien nog wijzigen.

Maar het is toch de bedoeling een niet al té grote groep te worden.
We willen een bescheiden Genkse fotoclub zijn en blijven.

De huidige leden zijn :

Ledenoverzicht en functieNaam Email adres
't Kedakske 3600
Algemeen mailadres info@kedakske.be
Fotograaf
Verstuur een groepsbericht
K. Freddy k.freddy@kedakske.be
S. Geert s.geert@kedakske.be
H. Johan h.johan@kedakske.be
V. Johan v.johan@kedakske.be
B. John b.john@kedakske.be
P. Marcel p.marcel@kedakske.be
V. Peter v.peter@kedakske.be
P. Philo p.philo@kedakske.be
H. Xavier h.xavier@kedakske.be
W. Yvonne w.yvonne@kedakske.be
Bestuur
Verstuur een groepsbericht
H. Johan h.johan@kedakske.be
V. Johan v.johan@kedakske.be
B. John b.john@kedakske.be
V. Peter v.peter@kedakske.be
Voorzitter
H. Johan h.johan@kedakske.be
Schatbewaarder
V. Johan v.johan@kedakske.be
Webbeheerder
V. Peter v.peter@kedakske.be