Contact

Beste, hieronder een overzicht van het bestuur en de leden van ‘t Kedakske 3600.
Klik op het mailadres van de persoon die u wenst te contacteren.

Ledenoverzicht en functieNaam Email adres
't Kedakske 3600
Algemeen mailadres info@kedakske.be
Fotograaf
Verstuur een groepsbericht
K. Freddy k.freddy@kedakske.be
S. Geert s.geert@kedakske.be
H. Johan h.johan@kedakske.be
V. Johan v.johan@kedakske.be
B. John b.john@kedakske.be
P. Marcel p.marcel@kedakske.be
V. Peter v.peter@kedakske.be
P. Philo p.philo@kedakske.be
H. Xavier h.xavier@kedakske.be
W. Yvonne w.yvonne@kedakske.be
Bestuur
Verstuur een groepsbericht
H. Johan h.johan@kedakske.be
V. Johan v.johan@kedakske.be
B. John b.john@kedakske.be
V. Peter v.peter@kedakske.be
Voorzitter
H. Johan h.johan@kedakske.be
Schatbewaarder
V. Johan v.johan@kedakske.be
Webbeheerder
V. Peter v.peter@kedakske.be